Pirms meklējam atbildi uz svarīgo jautājumu, kā piesaistīt veiksmi loterijā, ir jāsaprot, kādas atbildes tiek meklētas. Nav iespējams meklēt atbildes uz nezināmo, tāpēc vispirms jānoskaidro kas vispār ir veiksme. Daži paļaujas uz veiksmi, bet iespējams jums tikai jāizpēta jaunumi un aktualitātes azartspēļu pasaulē, lai laimētu.

Bet ja runājam par veiksmi, tā ir pozitīvu situāciju kopums, reizēm sakritība vai laime. Līdzīgas definīcijas ir iespējams atrast ikvienā avotā, kur tiek mēģināts atrast šī vārda skaidrojumu. Bet veiksme ir individuāla, nekad nenotiks tā, ka cilvēki vienosies par to, ka konkrēts notikumu savirknējums var tikt saukts par veiksmi. Kādam šis vārds nozīmē lielus naudas guvumus, kādam pārsteidzošu veselības stāvokļa uzlabošanos, vēl citam kādu pozitīvu, bet negaidītu atgadījumu. Pats svarīgākais ir saprast, ka veiksme katram no mums nozīmē pavisam ko citu, un daudzi pat netic, ka veiksme eksistē. Bet ne mazums tic, tāpēc ir radušies mīti un rituāli kā piesaistīt veiksmi.

Cik cilvēku, tik viedokļu par dažādiem rituāliem, bet tiek teikts, ka neatkarīgi no tā labākais laiks veiksmi piesaistošiem rituāliem ir augošs mēness. Jāatzīst, ka nav daudz rituālu, kurus varētu saukt par rituāliem vārda tiešā nozīmē. Bet daži tomēr eksistē, kā piemēram, uzrakstīt savu vēlmi uz nelielas lapiņas, nolikt to zem baltas sveces, un katru dienu aizdedzināt vienu septīto daļu no šīs sveces, un pēc nedēļu gara rituāla kopā ar pēdējo iedaļu tiek sadedzināta arī pati vēlme un pelni izkaisīti vējā. Lielākā daļa rituālu ir vairāk kā padomi, kā strukturizēt sava dzīvi, ikdienas darbības un kā būt atvērtākam jauniem notikumiem savā dzīvē.

Padomi par to, kā kļūt par veiksmīgāku cilvēku var tikt iedalīti 3 lielās grupās:

Pirmkārt, tiek uzstāts, ka veiksmīgi cilvēki neuzskata veiksmi kā tikai pārdabiskas notikumu sakritības, bet gan kā dabisku procesu, kurā paši ir daudz strādājuši pie tā, lai tas notiktu. Lai cik vienkārši izdarāmi tas neliktos, patiesībā ieteikums sakārtot savas domas un vēlmes ir ļoti sarežģīts. Šajā brīdī talkā var nākt tikai papīrs, pildspalva un droša klusa vietiņa, kur parasti dodamies sakārtot savas domas. Tas it nemaz nenāks viegli, jo no sākuma vēlmes būs pavisam vienkāršas, bet ir jāpastrādā nedaudz vairāk, lai spētu izprast savas patiesākās un slēptākās cerības. Kad tas ir izdarīts, var uzsākt barjerskrējienu pretī finišam, un finišs šajā ziņā būtu jau iepriekš nospraustas mērķis jeb veiksme, kas tika uzrakstīta uz papīra.

Otrkārt, būt pozitīvākiem. Neviens nav pasargāts no traģiskām dzīves situācijām, bet vissvarīgākais ir tas, kā mēs uztveram šīs situācijas. Ikviens var sākt domāt, ka ir pats nelaimīgais un neveiksmīgākais cilvēks uz visas zemeslodes, bet mēs aizmirstam, ka tajā pašā laikā, kad neveiksme notiek ar mums, citās pilsētās un valstīs kaut kas līdzīgs atgadās ar miljoniem citu cilvēku, gluži tādu pašu kā mēs. Bet tajā pašā laikā šo neveiksmi var uztvert kā jaunu dzīves pavērsienu, iespējams, ka ejot cauri šīm nepatikšanām parādīsies jaunas iespējas, jauni cilvēki, jaunas veiksmes situācijas dzīvē. Arī šo soli piepildīt nav vienkāršākais uzdevums, kas ir radīts. Labākais ieteikums laikam būtu atkāpties soli atpakaļ, iedomāties, ka neesi tas cilvēks, ar kuru tas notiek, bet kāds cits, un paskatīties uz visu situāciju ar nelielu devu racionalitātes. Talkā nāk jau zināma patiesība- laimīgs cilvēks ir veiksmīgs cilvēks, tāpēc pat neveiksmēs ir jāmeklē neliela daļiņa veiksmes.

Treškārt, būt ļoti uzmanīgam un pamanīt visu, kas notiek apkārt, šis padoms savā ziņā ir saistīts ar otro padomu, un daudz par šo prasmi tiek runāts meditācijas kontekstā. Meditācijas pašos pamatos gulstas apziņa, ka šis brīdis ir vienīgais, kas mums ir, tāpēc nav vērsts to izniekot, domājot par pagātni vai nākotni. Bet, ja tā padomā, tad tā ir absolūta taisnība, visas atmiņas, kuras kolekcionējam notika šajā brīdī, bet pagātnē, kā arī mēs gaidām nākotnes notikumus, bet viņi notiks tikai, kad nokļūsim tagadnē, respektīvi viss, kas notiek ar mums, viss, kas ietekmē mūs, notiek tagadnē. Šī apziņa padara trešo soli nedaudz vieglāk izdarāmu: uztvert visu jauno, vēl neiepazīto un būt mierā ar visu to.

Vai pēc visa izdarītā, varēsim teikt, ka esam laimīgi jau ir pavisam cits jautājums. Ja starp veiksmi un naudu tiek ielikta vienādības zīme, tad visnotaļ iepriekš minētie soļi tiešā veidā veiksmi nenesīs, un naudas piesaistīšana būs kārtējais jautājums, kas nomāks prātu. Par laimi, ir gana rituālu veiksmes piesaistīšanai, bet vēl vairāk tādu, kas centīsies rast atbildi uz jautājumu- kā piesaistīt naudu. Nav pat daudz jāmeklē, lai atrastu daudz uz dažādu rituālu naudas vairošanai un citām fantastiskām lietām. Viens no vienkāršākajiem ir uzrakstīt naudas summu un iemeslu uz brūna papīra, uzlikt to uz šķīvja zem zaļas sveces. Kad svece ir izdegusi, paņemt papīra maisu, kur ielikt visus pārpalikumus, un maisu paslēpt kādā no mājas nostūriem, kur neviens to neatrastu. Neskatoties uz visiem padomiem, kurus var atrast, man šķiet, ka visvērtīgākais ir padarīt sevi par laimīgu cilvēku, izmēģinot iepriekš minētos soļus, un tad nauda pati atnāks ar laiku. Galvenais ir jāatceras, ka vispirms ir jāieliek smags darbs no savas puses un tad rezultāti palēnām sāks atspoguļot ielikto darbu un pūles.

Galu galā, esam atbildējuši uz jautājumiem kā piesaistīt naudu un veiksmi, un pienācis laiks patiesajam jautājumam- kā piesaistīt veiksmi loterijā un vai vispār tas ir izdarāms? Medijos ik pa laikam uzpeld ziņas par to, cik fantastiskus laimestus ir iespējams iegūt; vienīgais, kas ir jādara, jāpiedalās loterijā. Jāmin, ka loterija nav vienkārša veiksmes spēle, bet gan naudas vai citu mantu izloze tikai ar biļetēm.

Loterijas tiek saistītas ar sava veida adrenalīna devu, ko ir iespējams gūt riskējot. Ja nu gribas pārbaudīt, vai tiešām no šī procesa organisms izstrādās vairāk šo mistisko vielu, kas tiek vienmēr saistīta ar pārgalvīgām aktivitātēm, tad te nu būs kāds padoms, kā piesaistīt veiksmi loterijā. Viena no vienkāršākajām metodēm ir izmantot vienmēr to pašu skaitļu kombināciju, ja ir jau spēlēts iepriekš, bet diemžēl vēl nav atrastas citas unikālas iespējas, kā gūt vieglu peļņu.

Tiek daudz ir dzirdēts, par vareniem laimestiem, piemēram, kā kāds ārzemnieks kaut kur Amerikas Savienotajās Valstīs vai Austrālijā ir vinnējis miljonu, bet maz par to cik daudz cilvēku neko mūža garumā tā arī nav laimējuši. Tāpēc ir noteikti vērts izvērtēt savas iespējas piedaloties šajās izlozēs. Ja esi apveltīts ar asu prātu un iespaidīgām skaitļošanas spējām, tad ir vērts izmēģināt pokeru vai līdzīgas spēles, nevis loterijas, savukārt, ja juties veiksmīgāks nekā pārējie, tad vari pārbaudīt savu veiksmi, nopērkot loterijas biļeti. Diemžēl tiem, kas nav pārāk pārliecināti par savām spējām būt ļoti veiksmīgiem, ieteikums ir koncentrēties uz savu iekšējo veiksmi šobrīd un atstāt loterijas nedaudz vēlākam laikam. Papildus informācija šeit.